Bireysel Üyelik Paketleri

MAĞAZA PAKETLERİ ve PAKET İŞLEMLERİ PAKET ÇEŞITLERİ NELERDİR?

Buldugidiyor.com’ da taahhütlü veya taahhütsüz olmak şartıyla Emlak, Vasıta, Kiralık Araç, İş Makineleri & Sanayi, Günlük Kiralık, Alışveriş, Hayvanlar Alemi ve Yedek Parça, Aksesuar, Donanım & Tuning kategorilerinden paket seçenekeleri vardır.

TAHADÜTLÜ PAKET;

Taahhütlü paket, kullanıcıların 12 ay boyunca kullanacağını taahhüt ederek satın almış olduğu ve bu sayede taahhüt dönemi içerisindeki olası fiyat değişikliklerinden etkilenmeyen bir paket türüdür.

TAADÜTSÜZ PAKET;

Taahhütsüz paket, kullanıcıların kullanım süresi ile ilgili bir sınırın olmadığı ve olası fiyat değişikliklerinden her an etkilenebilecek olan bir paket türüdür.

 

ÜYELER BİRDEN FAZLA PAKET ALABiLiR mi?

Üyeler istemeleri durumunda farklı iller için taahhütlü ve taahhütsüz birden fazla paket alabilir ancak aynı il için sadece bir tane paket alınabilir.

 

PAKET DEĞİŞİKLİKLERİ  NE ZAMAN AKTİF  OLUR?

 

Üst pakete geçiş yapan kullanıcılar dönem içinde veya dönem sonunda geçerli olacak biçimde yükseltebilirler.

Alt pakete geçiş yapan kullanıcılar ise dönem içinde geçiş yapamazlar. Dönem içinde alt pakete geçiş talepleri alınır ve bir sonraki döneme yeni paketlerine geçerler.

PAKET GEÇİŞLERİNDE BİR SINIRLAMA VAR mı?

Taahhütlü paketlerde üst pakete geçiş için bir sınırlama yoktur ancak alt pakete geçişler için bir taahhüt dönemi boyunca maksimum 1 kere ve en fazla (ilan miktarı açısından)

2 alt seviyeye kadar pakete geçişi yapabilir.

Taahhütsüz paketlerde alt pakete veya üst pakete geçişler için herhangi bir sınırlama bulunmamaktadır.

 

NOT:

Ödenmemiş faturası bulunan kurumsal üyeler paket değişikliği yapamaz. Üst pakete geçen kullanıcı yeni paketini hemen kullanabilir mi? Evet isterse yeni paketin limitlerinden hemen faydalanmaya başlar. Bir sonraki gelecek faturaya, geçiş öncesi kullanılan paket ile geçiş yapılan paketin tutarları arasındaki fark eklenir. Örneğin, 100 TL'lik bir paketimi dönemimin herhangi bir gününde 140 TL'lik bir pakete yükseltirsem, dönem sonundaki bir sonraki dönemimin ön ödeme kalemini içeren faturama, kullanım sonrası ödeme olarak 40 TL (140 - 100) eklenir. Yani, bir sonraki faturada hem paketimin 140 TL ön ödeme kalemi, hem de bitirdiğim aydan yeni paketin farkı olan 40 TL olur. Toplam 180 TL fatura çıkar. Üst pakete hemen geçmek istemeyen kullanıcı kullanılan paketin limitleri ve fiyatıyla devam eder. Bir sonraki döneme yeni paketiyle başlar.

PAKETi FAZLA GELEN KULLANICI ALT PAKETE GEÇEBİLİR mi?

Evet geçebilir. Alt pakete geçen kullanıcılar dönem içinde geçiş yapamazlar. Dönem içinde alt pakete geçiş talepleri alınır ve yeni döneme yeni paketleriyle geçerler.

ALT PAKETE  GEÇEN KULLANICININ PAKET ÜCRETİ FATURASINA NASIL YANSIR?

Sadece içinde bulunduğu paketin ücreti ve varsa ek kullanımları faturasına yansır.

ÜST ve ALT PAKETE GEÇİŞ İŞLEMLERİ NEREDEN YAPILIR?

Alt veya üst pakete geçmek için 0 554 972  00 00 numaralı telefondan buldugidiyor.com Kurumsal Müşteri Hizmetleri arayarak paket değişikliği yapılabilir.

TAADDÜTTEN VAZ GEÇİLMESİ DURUMUNDA NE  OLUR?

Taahhütlü bir paket, taahhüt süresi sona ermeden iptal edilirse, taahhütlü döneminde kazanmış olduğu indirimleri taahhüt iptal bedeli olarak faturalandırılır.